עידן מצברים
מצבר לרכב בנתניה עד הבית

נתקעת באמצע הלילה עם רכב שלא מתניע? המצבר מת? – הצוות של עידן מצברים נמצא כאן בשבילך!

עידן מצברים מעניק שירותי חילוץ, תיקון או החלפת מצברים לתושבי נתניה והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. לצערנו, כמעט תמיד אנו פוגשים את כל הלקוחות שלנו בזמני משבר כאשר הם תקועים בחנייה או ממהרים לצאת למקום כלשהו – לכן, אנו מעניקים שירותי חילוץ, תיקון או החלפת מצברים לרכבים 24 שעות ביממה.

צוות המכונאים של עידן מצברים בעל ניסיון רב שנים באיתור תקלות, תיקון והחלפה של מצברים של כל סוגי המותגים הגדולים בישראל. בין המותגים הגדולים שאנו עובדים איתם ניתן למצוא את מצברי טיטניום (Titanium), מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH), מצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER) ועוד.

צוות המכונאים של עידן מצברים לא רק יבצעו עבורך עבודה נקייה, שקטה ומקצועית אלא גם יעניקו לך אחריות מלאה, שקט נפשי וידיעה שאתה נמצא בידיים טובות.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי חילוץ בנתניה של עידן מצברים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 – אנו נשמח לעזור לך, ללא כל התחייבות מצידך!

עידן מצברים - מצבר לרכב בנתניה עד הבית

הצוות המקצועי של עידן מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי נתניה והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בנתניה

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בנתניה

מחירים ללא תחרות בנתניה

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי לעידן מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בנתניה, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!