יעקב מצברים
החלפת מצבר לב.מ.וו עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב ב.מ.וו שדווקא על הבוקר לא עובד? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת ב.מ.וו (BMW) היא יצרנית רכב גרמנית אשר נחשבת לאחת מיצרניות הרכב היוקרתיות ביותר בעולם. מכונאי הרכב של יעקב מצברים בעלי ניסיון רב שנים בעבודה עם כל דגמי ב.מ.וו (BMW), ביניהם ניתן למצוא את ב.מ.וו סדרה 1, ב.מ.וו סדרה 2, ב.מ.וו סדרה 3, ב.מ.וו סדרה 7, ב.מ.וו סדרה 8, ב.מ.וו סדרה 5 , ב.מ.וו X1, ב.מ.וו X2, ב.מ.וו X3, ב.מ.וו X4, ב.מ.וו X5, ב.מ.וו X6, ב.מ.וו X7, ב.מ.וו סדרה M1, ב.מ.וו סדרה M2, ב.מ.וו סדרה M3, ב.מ.וו סדרה M4, ב.מ.וו סדרה M5, ב.מ.וו סדרה M8, ב.מ.וו סדרה 4 קופה, ב.מ.וו Z4 רודסטאר, ב.מ.וו X4M, ב.מ.וו X5M, ב.מ.וו X6M, ב.מ.וו X7M, ב.מ.וו Z4M רודסטאר, ב.מ.וו i3 ועוד.

רוב דגמי הרכב של חברת ב.מ.וו (BMW) ידרשו מצבר בעל כוח של 60 אמפר עד 100 אמפר – בכל מקרה, לפני ביצוע פעולה כלשהי על מצבר הרכב, טכנאי הרכב של יעקב מצברים יבדוק את תקינותו, השנתון של הרכב, הדגם המדויק וכדומה. החלפה של מצבר ב.מ.וו (BMW) עם אחריות מלאה, יתבצע רק אם המצבר הישן תקול לחלוטין.

להזמנת שירות מטכנאי רכב מוסמך לבדיקה או החלפה של מצבר לרכב ב.מ.וו עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לב.מ.וו (BMW) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לב.מ.וו (BMW) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי ב.מ.וו (BMW) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב ב.מ.וו (BMW) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!