יעקב מצברים
החלפת מצבר לג'יפ עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב ג'יפ שעושה לך בעיות על הבוקר? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת ג'יפ (Jeep) הוא מותג רכבי השטח של תאגיד פיאט-קרייזלר (FCA) ולאור הצלחתו הפך במרוצת השנים לשם גנרי לרכב שטח. צוות המכונאים של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, טעינה או החלפה של מצברים המתאימים לכל דגמי ג'יפ (Jeep) ביניהם ניתן למצוא את ג'יפ גרנד צ'רוקי, ג'יפ רנגלר, ג'יפ קומפאס, ג'יפ צ'ירוקי, ג'יפ רנגייד, ג'יפ גלדיאטור ועוד.

לרוב, דגמי הרכב של ג'יפ (Jeep) דורשים מצבר בעל כוח של 60 אמפר עד 80 אמפר. טרם ביצוע פעולה כלשהי על המצבר, טכנאי הרכב יבדוק את תקינות המצבר הקיים, שנתון הרכב והוראות היצרן. רק במקרים בהם המצבר מת לחלוטין, תתבצע החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת שירות טעינה, בדיקה או החלפה של מצבר לרכב ג'יפ בבית הלקוח, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לג'יפ (Jeep) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לג'יפ (Jeep) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי ג'יפ (Jeep) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב ג'יפ (Jeep) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!