יעקב מצברים
החלפת מצבר לדאצ'יה עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב דאצ'יה ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת דאצ'יה (Dacia) היא יצרנית רכב רומנית אשר נחשבת לאחת מחברות הייצוא הגדולות ברומניה. צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירות מצברים אמין, מקצועי ומהיר לכל דגמי דאצ'יה (Dacia) ביניהם ניתן למצוא את דאצ'יה דאסטר, דאצ'יה סנדרו, דאצ'יה דוקר, דאציה לודג'י, דאציה לוגאן MCV ועוד.

רוב הדגמים של חברת דאצ'יה (Dacia) זקוקים למצבר בעל כוח של 50 אמפר עד 70 אמפר. טכנאי הרכב של יעקב מצברים יבדקו את המצב הקיים, סוג הרכב, השנתון ופרמטרים אחרים לפני ביצוע כל עבודה. החלפת מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה, תתבצע רק במקרים בהם המצבר הקיים תקול/שבק חיים לחלוטין.

להזמנת ניידת שירות של יעקב מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב דאצ'יה עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לדאצ'יה (Dacia) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לדאצ'יה (Dacia) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי דאצ'יה (Dacia) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב דאצ'יה (Dacia) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!