איה מצברים
החלפת מצבר להונדה עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב הונדה ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת הונדה (Honda) היא יצרן רכבים יפני אשר נחשב לאחת מחברות הרכב המובילות בעולם. צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מתמחה בהענקת שירותי דרך מהירים לצורך תיקון, הטענה או החלפה של מצברים לכל דגמי חברת הונדה (Honda) ביניהם ניתן למצוא את הונדה ג'אז, הונדה HR-V, הונדה סיוויק האצ'בק, הונדה CR-V, הונדה אקורד, הונדה אודסיי, הונדה סיוויק Type R האצ'בק, הונדה פיילוט, הונדה אינסייט ועוד.

רוב הדגמים של חברת הונדה (Honda) ידרשו מצבר בעל כוח של 40 אמפר עד 46 אמפר, אך בהחלט ניתן למצוא דגמים אשר דורשים מצברים חזקים יותר. לפני ביצוע העבודה בשטח, טכנאי הרכב של איה מצברים יבדוק את המצב הקיים, השנתון ונפח המנוע על מנת לבצע התאמה מושלמת. החלפת מצבר ישן בחדש עם אחריות מלאה יתבצע רק במקרים בהם המצבר גמור לחלוטין.

להזמנת ניידת שירות של איה מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב הונדה עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר להונדה (Honda) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר להונדה (Honda) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי הונדה (Honda) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב הונדה (Honda) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!