איה מצברים
החלפת מצבר לוולוו עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב וולוו ששבק חיים באמצע יום העבודה? – צוות מכונאי הרכב של איה מצברים זמין 24 שעות ביממה למתן שירות אמין, מקצועי ואדיב ב – 072-3932724.

חברת וולוו (Volvo) היא יצרנית רכב שבדית אשר נחשבת לאחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם. מכונאי הרכב המקצועיים של איה מצברים מכירים את כל הדגמים של וולוו (Volvo) ביניהם ניתן למצוא את וולוו XC40, וולוו XC60, וולוו XC90, וולוו S60, וולוו S90, וולוו V60, וולוו V60 קרוס קאנטרי ועוד.

רוב דגמי הרכב של וולוו (Volvo) ידרשו מצבר בעל כוח של 74 אמפר עד 100 אמפר. בכל מקרה, לפני ביצוע עבודה כלשהי על הרכב, טכנאי הרכב יבדוק את הוראות היצרן, שנתון הרכב, המצבר הקיים וכדומה. במקרים בהם המצבר הקיים שבק חיים, תתבצע החלפה של מצבר ישן בחדש עם אחריות מלאה.

להזמנה של ניידת שירות עד הבית לצורך בדיקה, טעינה או החלפה של מצבר וולוו, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח להיות שם בשבילך.

החלפת מצבר לוולוו (Volvo) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לוולוו (Volvo) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי וולוו (Volvo) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב וולוו (Volvo) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!