יעקב מצברים
החלפת מצבר ליגואר עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב יגואר ששבק חיים בדיוק ברגע הכי לא נכון? – צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים זמין עבורך 24/7, אנחנו כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת יגואר (Jaguar) היא יצרנית רכב בריטית אשר מתמחה בייצור מכוניות יוקרה. מכונאי הרכב של יעקב מצברים בעלי ניסיון רב במתן שירותי דרך לרכבי יגואר (Jaguar) ביניהם ניתן למצוא את יגואר I-Pace, יגואר E-Pace, יגואר F-Pace, יגואר XE ועוד.

לרוב, דגמי הרכב של יגואר (Jaguar) דורשים מצבר בעל כוח של 90 אמפר עד 100 אמפר. מכונאי הרכב של יעקב מצברים יבדוק את שנתון הרכב, הדגם המדויק והוראות היצרן טרם החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי טעינה או החלפה של מצבר לרכב יגואר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ואחד ממכונאי הרכב המוסמכים של יעקב מצברים יגיע עד אליך.

החלפת מצבר ליגואר (Jaguar) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר ליגואר (Jaguar) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי יגואר (Jaguar) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב יגואר (Jaguar) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!