יעקב מצברים
החלפת מצבר ללנד רובר עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב לנד רובר שמתחיל לגמגם בכל בוקר? – צוות המכונאים של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת לנד רובר (Land Rover) היא יצרנית רכב בריטית אשר מתמקדת ביצור ושיווק רכבי שטח ופנאי. מכונאי הרכב של יעקב מצברים מכירים את כל הדגמים של לנד רובר (Land Rover) ביניהם ניתן למצוא את לנד רובר ריינג' רובר ספורט, לנד רובר ריינג' רובר איווק, לנד רובר דיפנדר 110, לנד רובר דיסקברי ספורט, לנד רובר ריינג' רובר, לנד רובר דיסקברי, לנד רובר ריינג' רובר ולאר, לנד רובר דיפנדר 90 ועוד.

לרוב דגמי הרכב של לנד רובר (Land Rover) ידרשו מצבר בעל כוח של 72 אמפר עד 100 אמפר. לפני כל עבודה בבית הלקוח, מכונאי הרכב של יעקב מצברים יבדוק את תקינות המצבר הקיים, אם המצבר תקול תתבצע החלפה במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת שירות 24 שעות ביממה לבדיקה, טעינה או החלפה של מצבר לרכב לנד רובר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונגיע עד אליך.

החלפת מצבר ללנד רובר (Land Rover) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר ללנד רובר (Land Rover) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי לנד רובר (Land Rover) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב לנד רובר (Land Rover) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!