יעקב מצברים
החלפת מצבר למאזדה עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב מאזדה ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת מאזדה (Mazda) היא יצרנית רכב יפנית אשר נחשבת לאחת מחברות הרכב המובילות בעולם. הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי דרך לתיקון, טעינה או החלפה של מצברים המתאימים לכל דגמי חברת מאזדה (Mazda) ביניהם ניתן למצוא את מאזדה CX-3, מאזדה CX-5, מאזדה 2, מאזדה 3, מאזדה 2 דמיו, מאזדה CX-30, מאזדה 3 סדאן, מאזדה 3 האצ'בק, מאזדה 6, מאזדה MX-5 ועוד.

רוב הרכבים של מאזדה (Mazda) ידרשו מצבר בעל כוח של 60 אמפר עד 65 אמפר, אך ניתן למצוא דגמים אשר דורשים מצברים חזקים יותר. לפני ביצוע העבודה בבית הלקוח, טכנאי הרכב של יעקב מצברים יבדוק את המצבר הקיים ורק במידה והוא מרוקן לחלוטין יבצע החלפה במקום עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של יעקב מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב מאזדה עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר למאזדה (Mazda) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר למאזדה (Mazda) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי מאזדה (Mazda) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב מאזדה (Mazda) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!