איה מצברים
החלפת מצבר למיני עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב מיני ששבק חיים על הבוקר? – צוות המכונאים של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

מיני (Mini) הוא מותג רכב בריטי אשר נמצא בבעלות חברת ב.מ.וו הגרמנית ומתמחה בייצור ושיווק מכוניות קטנות, קומפקטיות ומעוצבות. מכונאי הרכב של איה מצברים מתמחים במתן שירותי דרך לכל דגמי מיני (Mini) ביניהם ניתן למצוא את מיני קאנטרימן, MINI הצ'בק, MINI קבריו, מיני קופר קבריולה ועוד.

לעיתים קרובות, דגמי הרכב של מיני (Mini) דורשים מצבר בעל כוח של 55 אמפר עד 80 אמפר. צוות טכנאי הרכב של איה מצברים יבדוק את המצבר הקיים לפני כל ביצוע עבודה ורק אם הוא תקול, מכונאי הרכב יבצע החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה בבית הלקוח.

ניידות השירות של איה מצברים זמינות עבורך 24 שעות ביממה לבדיקה, טעינה או החלפה של מצבר לרכב מיני קופר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724.

החלפת מצבר למיני (Mini) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר למיני (Mini) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי מיני (Mini) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב מיני (Mini) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!