איה מצברים
החלפת מצבר למרצדס עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב מרצדס ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת מרצדס-בנץ (Mercedes Benz) היא חטיבת רכב גרמנית אשר נחשבת לבין היוקרתיות ביותר בעולם. צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, טעינה או החלפה של מצברים אשר מתאימים לכל דגמי חברת מרצדס-בנץ (Mercedes Benz) ביניהם ניתן למצוא מרצדס E קלאס סדאן, מרצדס C קלאס סדאן, מרצדס CLA, מרצדס GLA, מרצדס GLE קלאס, מרצדס A קלאס, מרצדס GLC, מרצדס GLE, מרצדס AMG-GT, מרצדס E, מרצדס G, מרצדס GLS, מרצדס EQC, מרצדס GLB,

רוב הרכבים של מרצדס (Mercedes) ידרשו מצבר בעל כוח של 62 אמפר עד 100 אמפר. טכנאי רכב מוסמך של איה מצברים יבצע בדיקה מקיפה של המצבר הקיים ורק אם הוא גמור או תקול לחלוטין, תתבצע החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של איה מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב מרצדס עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר למרצדס-בנץ (Mercedes Benz) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר למרצדס-בנץ (Mercedes Benz) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי מרצדס (Mercedes Benz) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב מרצדס (Mercedes) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!