איה מצברים
החלפת מצבר לניסאן עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב ניסאן ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת ניסאן (Nissan) היא יצרנית רכב יפנית מובילה אשר מתמחה בייצור כלי רכב מסוגים שונים. צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי דרך מהירים לבדיקה, טעינה או החלפה של מצברים המתאימים לכל רכבי חברת ניסאן (Nissan) ביניהם ניתן למצוא את ניסאן קשקאי, ניסאן אקס טרייל, ניסאן סנטרה, ניסאן ג'וק, ניסאן מיקרה, ניסאן מקסימה, ניסאן אלטימה, ניסאן ליף, ניסאן e-NV200, ניסאן 370Z, ניסאן GT-R, ניסאן נווארה, ניסאן NV200 ועוד.

רוב דגמי הרכב של ניסאן (Nissan) ידרשו מצבר בעל כוח של 50 אמפר עד 62 אמפר. טכנאי הרכב של איה מצברים יבדוק את המצבר והרכב (שנתון, דגם, מנוע וכדומה) ורק במידת הצורך, יבצע החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של איה מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב ניסאן עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לניסאן (Nissan) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לניסאן (Nissan) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי ניסאן (Nissan) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב ניסאן (Nissan) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!