איה מצברים
החלפת מצבר לסובארו עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב סובארו ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת סובארו (Subaru) היא יצרנית רכב יפנית אשר מתמחה בייצור רכבי שטח, מכוניות משפחתיות ורכבי ספורט. צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי דרך לתיקון, טעינה או החלפה של מצברים אשר מתאימים לכל דגמי חברת סובארו (Subaru) ביניהם ניתן למצוא את סובארו פורסטר, סובארו VX קרוסטרק, סובארו XV, סובארו אימפרזה סדאן, סובארו BRZ, סובארו אאוטבק, סובארו איבולטיס, סובארו B4, סובארו אימפרזה האצ'בק, סובארו לבורג' סטיישן, סובארו WRX STI ועוד.

רוב הדגמים של חברת סובארו (Subaru) ידרשו מצבר בעל כוח של 46 אמפר עד 60 אמפר. טרם ביצוע עבודה כלשהי, טכנאי הרכב של איה מצברים יבדוק את המצבר הקיים ורק במידת הצורך, תתבצע החלפה של המצבר הישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של איה מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב סובארו עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לסובארו (Subaru) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לסובארו (Subaru) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי סובארו (Subaru) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב סובארו (Subaru) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!