יעקב מצברים
החלפת מצבר לסוזוקי עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב סוזוקי ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת סוזוקי (Suzuki) היא יצרנית רכב יפנית אשר נחשבת לאחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם של מכוניות ואופנועים. צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מתמחה במתן שירותי דרך לבדיקה, טעינה או החלפה של מצברים המתאימים לכל דגמי הרכב של חברת סוזוקי (Suzuki) ביניהם ניתן למצוא את סוזוקי ויטארה, סוזוקי קרוסאובר, סוזוקי באלנו האצ'בק, סוזוקי איגניס, סוזוקי סוויפט, סוזוקי ג'ימני ועוד.

רוב דגמי הרכב של סוזוקי (Suzuki) ידרשו מצבר בעל כוח של 46 אמפר עד 60 אמפר. לפני ביצוע פעולה כלשהי על מצבר הרכב שלך, טכנאי הרכב של יעקב מצברים יבצע בדיקה של המצבר, שנתון הרכב, סוג ודגם מדויק. החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה, תתבצע אך ורק אם המצבר הישן גמור/תקול.

להזמנת ניידת שירות של יעקב מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב סוזוקי עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לסוזוקי (Suzuki) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לסוזוקי (Suzuki) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי סוזוקי (Suzuki) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב סוזוקי (Suzuki) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!