יעקב מצברים
החלפת מצבר לסיאט עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב סיאט ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת סיאט (SEAT) היא יצרנית רכב ספרדית אשר נחשבת לאחת מחברות הרכב המובילות בעולם. מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניקים שירותי דרך לבדיקה, טעינה או החלפה של מצברים המתאימים לכל דגמי חברת סיאט (SEAT) ביניהם ניתן למצוא את סיאט ארונה, סיאט איביזה, סיאט אטקה, סיאט לאון ועוד.

רוב דגמי הרכב של חברת סיאט (SEAT) ידרשו מצבר בעל כוח של 55 אמפר עד 60 אמפר, טרם החלפה של מצבר סיאט (SEAT) טכנאי הרכב יבדוק את סוג הרכב, נפח המנוע ותקינות המצבר. החלפת מצבר סיאט (SEAT) ישן בחדש עם אחריות מלאה יתבצע רק במקרים בהם המצבר הקיים שבק חיים לחלוטין.

להזמנת ניידת שירות של יעקב מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב סיאט עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לסיאט (SEAT) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לסיאט (SEAT) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי סיאט (SEAT) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב סיאט (SEAT) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!