איה מצברים
החלפת מצבר לסיטרואן עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב סיטרואן ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת סיטרואן (Citroën) היא יצרנית רכב צרפתית אשר נחשבת לאחת מחברות הרכב המובילות בעולם. צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי דרך אפקטיביים של בדיקה, הטענה או החלפה של מצברים לכל דגמי סיטרואן (Citroën), ביניהם ניתן למצוא את סיטרואן ברלינגו, סיטרואן C5 איירקרוס, סיטרואן C3, סיטרואן C4 גרנד ספייסטורר, סיטרואן ג'אמפי, סיטרואן ברלינגו מקסי, סיטרואן קקטוס, סיטרואן C3 איירקרוס, סיטרואן C4 ספייסטורר ועוד.

רוב דגמי הרכב של חברת סיטרואן (Citroën) ידרשו מצבר בעל כוח של 62 אמפר עד 72 אמפר. לפני ביצוע העבודה, טכנאי רכב מוסמך של איה מצברים יבדוק את המצבר הקיים, סוג הרכב והשנתון – רק במקרים בהם המצבר יאופיין כמצבר תקול/גמור, תתבצע החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של איה מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב סיטרואן עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לסיטרואן (Citroën) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לסיטרואן (Citroën) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי סיטרואן (Citroën) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב סיטרואן (Citroën) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!