יעקב מצברים
החלפת מצבר לפורשה עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב פורשה שעשה את שלו וכעת הוא לא רוצה לעבוד יותר? – צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים, נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת פורשה (Porsche) היא יצרנית רכב גרמנית אשר מתמחה בתכנון, יצור ושיווק של רכבי יוקרה מסוגים שונים. מכונאי הרכב של יעקב מצברים בעלי ניסיון רב במתן שירותי דרך לכל דגמי פורשה (Porsche) ביניהם ניתן למצוא את פורשה קאיין, פורשה 718 בוקסטר, פורשה פאנאמרה, פורשה מקאן, פורשה טייקון, פורשה 718 קאיימן, פורשה פאנאמרה ספורט טוריסימו ועוד.

באופן כללי, דגמי הרכב של פורשה (Porsche) דורשים מצבר בעל כוח של 45 אמפר עד 100 אמפר. ברגע הגעת מכונאי הרכב של יעקב מצברים, המכונאי יבדוק את תקינות המצבר, שנתון הרכב, דגם והוראות היצרן ורק אם המצבר תקול, תתבצע החלפה של המצבר הישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של יעקב מצברים לבדיקה, טעינה או החלפה של מצברים לרכבי פורשה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לפורשה (Porsche) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לפורשה (Porsche) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי פורשה (Porsche) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מחברת יעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב פורשה (Porsche) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!