איה מצברים
החלפת מצבר לפיאט עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב פיאט ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת פיאט (Fiat) היא יצרנית רכב איטלקית אשר נחשבת לאחת מחברות הרכב המובילות בעולם. צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, טעינה או החלפה של מצברים אשר מתאימים לכל דגמי חברת פיאט (Fiat) ביניהם ניתן למצוא את פיאט 500, פיאט 500C קבריולה, פיאט דובלו מקסי קומבי, פיאט דובלו קומבי, פיאט דובלו Work Up, פיאט 500X, פיאט דובלו XL פנורמה, פיאט דובלו מטען XL, פיאט דוקאטו ועוד.

רוב הדגמים של פיאט (Fiat) ידרשו מצבר בעל כוח של 50 אמפר עד 100 אמפר. טכנאי רכב מטעם איה מצברים יבדוק את המצבר הקיים ורק אם הוא גמור או תקול לחלוטין, תתבצע החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של איה מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב פיאט עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לפיאט (Fiat) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לפיאט (Fiat) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי פיאט (Fiat) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב פיאט (Fiat) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!