איה מצברים
החלפת מצבר לקאדילק עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב קאדילק שלא מצליח להתניע את הרכב? – המכונאים של איה מצברים זמינים עבורך 24/7 ב – 072-3932724.

המותג קאדילק (Cadillac) הוא מותג היוקרה של יצרנית הרכב האמריקאית ג'נרל מוטורס (General Motors). במהלך השנים, מכונאי הרכב של איה מצברים צברו ניסיון רב בבדיקה, טעינה או החלפה של מצברים לכל דגמי קאדילק (Cadillac) ביניהם ניתן למצוא את קאדילק XT4, קאדילק XT5, קאדילק XT6 ועוד.

לרוב, דגמי הרכב של קאדילק (Cadillac) דורשים מצבר בעל כוח של 72 עד 74 אמפר. לפני ביצוע עבודה כלשהי בבית הלקוח, טכנאי הרכב יבדוק את תקינות המצבר הקיים, שנתון הרכב, דגם הרכב והוראות היצרן. אם המצבר תקול, ניתן יהיה לבצע החלפה של מצבר ישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי הבדיקה, הטעינה או ההחלפה של איה מצברים לרכבי קאדילק, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לקאדילק (Cadillac) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לקאדילק (Cadillac) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי קאדילק (Cadillac) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב קאדילק (Cadillac) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!