יעקב מצברים
מצבר לרכב באודים עד הבית

המצבר שבק חיים ואין לך איך להניע את האוטו? רוצה לקבל שירות עד הבית באודים? – צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך!

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מתמחה במכירה, התקנה או החלפה של מצברים לכל דגמי הרכבים בשוק הישראלי. ניידות השירות שלנו עמוסות במצברים חדשים אשר מיוצרים על ידי החברות המובילות בעולם. בין המותגים שאנו עובדים עימם באופן קבוע ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי טיטניום (Titanium), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH), מצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER) ועוד.

לפעמים נדמה שדווקא ברגע הכי פחות מתאים מבחינתנו, המצבר ישבוק חיים ונאלץ להישאר במקום. במקרים אלה, אין מה להיכנס ללחץ, טלפון אחד לצוות מכונאי הרכב המומחים של יעקב מצברים ונוכל להגיע עד אליך בתוך 20-40 דקות מרגע קבלת הקריאה. צוות מכונאי הרכב המומחים של יעקב מצברים מעניק שירות 24 שעות ביממה תוך הקפדה על אחריות מלאה על העבודה/החלקים, מחירים אטרקטיביים, אמינות ומקצועיות לאורך כל הדרך.

להזמנת ניידת שירות באודים לצורך החלפה או התקנה של מצברים לכל דגמי הרכבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724.

יעקב מצברים - מצבר לרכב באודים עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי אודים והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות באודים

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה באודים

מחירים ללא תחרות באודים

מה הלקוחות מספרים עלינו?

זו כבר פעם שניה שאני משתמש בשירותים של יעקב מצברים, פשוט שירות מצוין - אין מה להגיד. באים בזמן, מחירים נוחים ומהירים בטירוף!

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב באודים, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!