יעקב מצברים
מצבר לרכב בבצרה עד הבית

המצבר עושה לך בעיות? הרכב לא מתניע ונשארת תקוע על הבוקר או בדיוק ברגע הכי פחות נוח? – יעקב מצברים נמצאים כאן בשבילך!

יעקב מצברים מעניקה שירותי דרך באזור בצרה והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה. במהלך השנים, עזרנו לאלפי נהגים אשר בדיוק כמוך, תכננו תוכניות ויצאו לדרך אך ברגע אחד הבינו שהמצבר שבק חיים ועכשיו הם תקועים במקום. ניידת השירות של יעקב מצברים יכולה להגיע עד אליך בתוך 20-40 דקות בהתאם למיקומך, התנועה וקצב העבודה ולהחזיר אותך לשגרה.

ניידות השירות של יעקב מצברים מתופעלות על ידי מכונאי רכב מוסמכים, מיומנים ואדיבים אשר יעשו את המקסימום האפשרי בהתאם למצב. כל הניידות מאובזרות בכלים, מצברים וציוד של החברות המובילות בעולם, בין חברות המצברים שאנו יכולים לספק ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH) או מצברי טיטניום (Titanium).

לקבלת פרטים נוספים על שירותי הדרך של יעקב מצברים בבצרה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 – נשמח לעמוד לרשותך 24 שעות ביממה.

יעקב מצברים - מצבר לרכב בבצרה עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי בצרה והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בבצרה

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בבצרה

מחירים ללא תחרות בבצרה

מה הלקוחות מספרים עלינו?

קיבלתי המלצה מחבר על יעקב מצברים ופשוט הופתעתי מרמת השירות, המחירים והמהירות שהגיעו אלי. פשוט תענוג, כבר אין צורך להגיע למוסך, לחכות בדרכים ולבזבז זמן יקר.

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בבצרה, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!