איה מצברים
מצבר לרכב בחרות עד הבית

הרכב לא רוצה להניע לך? המצבר שבק חיים ונשארת תקוע באמצע הדרך? – צוות מכונאי הרכב של איה מצברים נמצא כאן בשבילך!

איה מצברים מעניקה שירותי מכירה, התקנה או החלפה של מצברים בחרות והסביבה הקרובה כבר יותר מ -15 שנה. הניסיון הרב שצברנו במהלך שנות פעילות מאפשר לנו לפתור כל בעיה שעומדת לפנינו ולהחזיר אותך לשגרה במהירות המרבית.

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים יכול להגיע עד אליך בתוך 20-40 דקות עם ניידת שירות מיוחדת אשר עמוסה בכל סוגי המצברים המובילים. בין המצברים שניתן למצוא בניידות השירות של איה מצברים ניתן למנות את מצברי טיטניום (Titanium), מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH), מצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER) ועוד.

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מקפיד על עבודה מהירה, אדיבה ומקצועית תוך מתן מחירים הוגנים ואחריות מלאה על העבודה/החלקים. לקבלת שירותי דרך של איה מצברים בחרות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

איה מצברים - מצבר לרכב בחרות עד הבית

הצוות המקצועי של איה מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי חרות  והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בחרות

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בחרות

מחירים ללא תחרות בחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

נתקעתי מחוץ לבית בשעות הערב המאוחרות, בחור בשם יונתן ענה לי והבטיח להגיע עד אלי בתוך זמן קצר. בתוך פחות מ – 20 דקות, הוא הגיע והחליף לי את המצבר במהירות שיא.

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בחרות, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!