יעקב מצברים
מצבר לרכב בחרות עד הבית

הרכב לא רוצה להניע לך? המצבר שבק חיים ונשארת תקוע באמצע הדרך? – צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך!

יעקב מצברים מעניקה שירותי מכירה, התקנה או החלפה של מצברים בחרות והסביבה הקרובה כבר יותר מ -15 שנה. הניסיון הרב שצברנו במהלך שנות פעילות מאפשר לנו לפתור כל בעיה שעומדת לפנינו ולהחזיר אותך לשגרה במהירות המרבית.

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים יכול להגיע עד אליך בתוך 20-40 דקות עם ניידת שירות מיוחדת אשר עמוסה בכל סוגי המצברים המובילים. בין המצברים שניתן למצוא בניידות השירות של יעקב מצברים ניתן למנות את מצברי טיטניום (Titanium), מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH), מצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER) ועוד.

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מקפיד על עבודה מהירה, אדיבה ומקצועית תוך מתן מחירים הוגנים ואחריות מלאה על העבודה/החלקים. לקבלת שירותי דרך של יעקב מצברים בחרות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך. 

יעקב מצברים - מצבר לרכב בחרות עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי חרות  והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בחרות

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בחרות

מחירים ללא תחרות בחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

נתקעתי מחוץ לבית בשעות הערב המאוחרות, בחור בשם יעקב ענה לי והבטיח להגיע עד אלי בתוך זמן קצר. בתוך פחות מ – 20 דקות, הוא הגיע והחליף לי את המצבר במהירות שיא.

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בחרות, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!