יעקב מצברים
מצבר לרכב ביעבץ עד הבית

המצבר הלך לך ועכשיו הרכב לא מניע? צריך שירותי דרך מהירים במחירים משתלמים? – צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך!

יעקב מצברים מעניקה שירותי דרך מהירים, אפקטיביים ויעילים כבר יותר מ – 15 שנה לתושבי כפר יעבץ והסביבה הקרובה. הניסיון הרב שצברנו בתחום המצברים, מאפשר לנו לפתור כל בעיה בצורה מהירה ובעלות נוחה ללקוח.

ניידות השירות של יעקב מצברים עמוסות במצברים של כל המותגים הגדולים בשוק, ביניהם ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH) או מצברי טיטניום (Titanium) – כך שלא משנה איזה מצבר צריך על מנת להתניע את הרכב שלך, תמיד נוכל להעניק מענה מהיר.

ניידות השירות של יעקב מצברים מאוישות על ידי מכונאי רכב מוסמכים אשר יבצעו בדיקה מקיפה במקום ורק במידת הצורך תתבצע החלפה של המצבר. השירות של יעקב מצברים יעניק לך שקט נפשי ושקט תעשייתי לשנים הקרובות.

לקבלת פרטים נוספים או להזמנת ניידת שירות מקצועית לבדיקה, טעינה או החלפה של מצבר הרכב ביעבץ והסביבה, ניתן ליצור עימנו קשר ב –072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך 24 שעות ביממה.

יעקב מצברים - מצבר לרכב ביעבץ עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי יעבץ והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות ביעבץ

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה ביעבץ

מחירים ללא תחרות ביעבץ

מה הלקוחות מספרים עלינו?

התקשרתי ליעקב מצברים, קיבלתי מחיר מדויק בטלפון וקבענו שעה אצלי בבית. יעקב הגיע בזמן שקבענו, החליף את המצבר התקול וענה על כל השאלות שלי. פשוט כיף לקבל שירות מאנשי מקצוע שיודעים ואוהבים את העבודה שלהם.

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב ביעבץ, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!