יעקב מצברים
מצבר לרכב בנווה ימין עד הבית

המצבר גמור? האוטו לא מניע לך בדיוק ברגע הכי לא מתאים? – יעקב מצברים נמצאים כאן בשבילך!

יעקב מצברים מעניקים שירותי החלפה, תיקון ומכירה של מצברים עד בית הלקוח תוך הקפדה על אחריות מלאה, זמינות 24 שעות ביממה ומחירים הוגנים ללקוח. יעקב מצברים פועלים באזור נווה ימין והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה ובמהלך השנים עזרנו לאלפי לקוחות לחזור לשגרה במהירות שיא.

יעקב מצברים עובדים עם החברות המובילות בישראל על מנת שנוכל להעניק לך שקט נפשי ואחריות על העבודה והמוצרים לזמן רב. בין חברות המצברים שאנו משווקים , מתקינים ומחליפים ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי טיטניום (Titanium), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH) ומצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER).

צוות המכונאים של יעקב מצברים יכול להתמודד בהצלחה עם רכבים פרטיים, אופנועים או משאיות כבדות. אם אתה זקוק לעזרה בנווה ימין והסביבה, אל תהסס ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח להגיע עד אליך 24/7 מסביב לשעון. 

יעקב מצברים - מצבר לרכב בנווה ימין עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי נווה ימין והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בנווה ימין

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בנווה ימין

מחירים ללא תחרות בנווה ימין

מה הלקוחות מספרים עלינו?

התקשרתי ליעקב מצברים ובתוך 20 דקות טכנאי רכב מוסמך היה אצלי עם מצבר חלופי. כבעל מקצוע אני יודע עד כמה חשוב לתת שירות הוגן, מהיר ומקצועי – כל הכבוד על העבודה הטובה!

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בנווה ימין, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!