יעקב מצברים
מצבר לרכב בנווה ירק עד הבית

הרכב לא מניע לך? המצבר עשה את שלו ונשארת תקוע באמצע שום מקום? – יעקב מצברים נמצאים כאן בשבילך!

צוות המכונאים של יעקב מצברים זמין להגיע עד אליך בתוך פרק זמן של 20-40 דקות מרגע ביצוע הקריאה הראשונית. צוות המכונאים של יעקב מצברים מעניק שירותי דרך כבר יותר מ – 15 שנה לתושבי נווה ירק והסביבה כך שאנו בטוחים ב – 100% שנוכל לפתור את הבעיה שעומדת לפניך.

ניידות השירות של יעקב מצברים עמוסות במצברים של מיטב המותגים, כלים ומכשור מתקדם לבדיקה של כל סוגי הרכבים. בין חברות המצברים שאנו עובדים עימם בצורה ישירה, ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי טיטניום (Titanium), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH) או מצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER). צוות המכונאים של יעקב מצברים יבדוק את המצבר הקיים אצלך בהתאם לדגם/יצרן הרכב ויתאים את המצבר האיכותי, היעיל והטוב ביותר.

לקבלת ייעוץ ראשוני על בדיקה, התקנה או החלפה של מצברים בנווה ירק והסביבה הקרובה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 . צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים עומד לרשותך 24 שעות ביממה.

יעקב מצברים - מצבר לרכב בנווה ירק עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי נווה ירק והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בנווה ירק

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בנווה ירק

מחירים ללא תחרות בנווה ירק

מה הלקוחות מספרים עלינו?

תודה מיוחדת ליעקב מצברים, יעקב הגיע אלי ב – 10:40 בלילה בשביל להחליף מצבר ששבק חיים. יעקב ביצע את העבודה בתוך דקות ולקח מחיר הוגן על העבודה מבלי לנצל את הלחץ שלי.

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בנווה ירק, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!