איה מצברים
מצבר לרכב בנווה ירק עד הבית

הרכב לא מניע לך? המצבר עשה את שלו ונשארת תקוע באמצע שום מקום? – איה מצברים נמצאים כאן בשבילך!

צוות המכונאים של איה מצברים זמין להגיע עד אליך בתוך פרק זמן של 20-40 דקות מרגע ביצוע הקריאה הראשונית. צוות המכונאים של איה מצברים מעניק שירותי דרך כבר יותר מ – 15 שנה לתושבי נווה ירק והסביבה כך שאנו בטוחים ב – 100% שנוכל לפתור את הבעיה שעומדת לפניך.

ניידות השירות של איה מצברים עמוסות במצברים של מיטב המותגים, כלים ומכשור מתקדם לבדיקה של כל סוגי הרכבים. בין חברות המצברים שאנו עובדים עימם בצורה ישירה, ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי טיטניום (Titanium), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH) או מצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER). צוות המכונאים של איה מצברים יבדוק את המצבר הקיים אצלך בהתאם לדגם/יצרן הרכב ויתאים את המצבר האיכותי, היעיל והטוב ביותר.

לקבלת ייעוץ ראשוני על בדיקה, התקנה או החלפה של מצברים בנווה ירק והסביבה הקרובה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 . צוות מכונאי הרכב של איה מצברים עומד לרשותך 24 שעות ביממה.

איה מצברים - מצבר לרכב בנווה ירק עד הבית

הצוות המקצועי של איה מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי נווה ירק והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בנווה ירק

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בנווה ירק

מחירים ללא תחרות בנווה ירק

מה הלקוחות מספרים עלינו?

תודה מיוחדת ליונתן מאיה מצברים, יונתן הגיע אלי ב – 10:40 בלילה בשביל להחליף מצבר ששבק חיים. יונתן ביצע את העבודה בתוך דקות ולקח מחיר הוגן על העבודה מבלי לנצל את הלחץ שלי.

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בנווה ירק, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!