יעקב מצברים
מצבר לרכב בצופית עד הבית

יצאת לעבודה בזמן אבל גילית שהמצבר שבק חיים על הבוקר? נשארת תקוע באמצע הדרך ויש לך צורך בשירות דרך מהיר, מקצועי והוגן? – יעקב מצברים נמצאים כאן בשבילך!

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מתמחה בבדיקה, תיקון או החלפה של מצברים של כל דגמי הרכב המובילים. הניסיון הרב שצברנו במהלך 15 שנות פעילות החברה, עוזר לנו לאתר את התקלה במהרה ולספק לך את כל הפתרונות הנכונים לסיטואציה.

ניידות השירות של יעקב מצברים מאוישות לאורך כל שעות היממה, עמוסות במצברים חדשים ומחודשים של מיטב המותגים הישראליים והבינלאומיים כאחד. בין המצברים שאנו נוכל להעניק שירות ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי טיטניום (Titanium), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH), מצברי ניסן פאוור (NISSAN POWER) ועוד.

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מתחייב לספק שירות מהיר, אדיב ומקצועי תוך מתן אחריות מלאה על העבודה/החלקים ומחירים אטרקטיביים.

לקבלת ייעוץ ראשוני, ללא כל התחייבות מצידך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך 24 שעות ביממה.

יעקב מצברים - מצבר לרכב בצופית עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי צופית והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בצופית

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בצופית

מחירים ללא תחרות בצופית

מה הלקוחות מספרים עלינו?

אין ספק שמעכשיו אני פונה רק ליעקב מצברים בכל בעיה הקשורה לרכב שלי, תודה רבה על יחס מעולה, שירות אמין ומחירים טובים מאוד!!

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בצופית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!