יעקב מצברים
מצבר לרכב בראש העין עד הבית

המצבר שלך שבק חיים? הרכב לא מניע בדיוק ברגע שהכי לא מתאים לך? – אין מה צורך להיכנס לפאניקה, יעקב מצברים נמצאים כאן בשבילך!

יעקב מצברים מתמחה במתן שירותי תיקון, טעינה או החלפה של מצברים כבר יותר מ – 15 שנה לתושבי ראש העין והסביבה הקרובה. לצערנו, לא פעם מצבר תקול או גמור יכול להרוס את כל התוכניות שלנו, אך לאחר פתיחת קריאה חדשה במוקד הטלפוני של יעקב מצברים נוכל להגיע עד אליך ולחלץ אותך בצורה מקצועית, מהירה ואדיבה מהסיטואציה המתישה.

ניידות השירות של יעקב מצברים עמוסים בכל הציוד הנדרש כך שנוכל לפתור כל בעיה שעומדת לפניך. בנוסף, אנו פועלים במהלך כל שעות היממה, 24 שעות מסביב לשעון, כך שנוכל להיות שם בשבילך במהלך שעות העבודה הסטנדרטיות וגם אחריהן. אנו עובדים עם כל חברות המצברים הגדולות, ביניהן ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH) או מצברי טיטניום (Titanium).

לקבלת שירות החלפת מצבר לרכב בראש העין והסביבה הקרובה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

יעקב מצברים - מצבר לרכב בראש העין עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי ראש העין והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות בראש העין

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה בראש העין

מחירים ללא תחרות בראש העין

מה הלקוחות מספרים עלינו?

נתקעתי עם הרכב לקראת כניסה השבת, התקשרתי לכמה חברות שלא רצו להגיע ובסוף מצאתי את יעקב מצברים. יעקב הגיע עד אלי בתוך זמן קצר, החליף את המצבר התקול וחילץ אותי בזמן הביתה.

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב בראש העין, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!