יעקב מצברים
מצבר לרכב ברעננה עד הבית

המצבר הלך לך באמצע הדרך? רוצה שטכנאי רכב יגיע עד אליך ברעננה ויחליף לך את המצבר בצורה מהירה, קלה ופשוטה? – יעקב מצברים נמצאים כאן בשבילך!

יעקב מצברים מעניקים שירותי דרך מהירים, אדיבים ומקצועיים כבר יותר מ – 15 שנה לתושבי רעננה והסביבה הקרובה. טכנאי רכב של יעקב מצברים ישמח להגיע עד אליך, לחלץ אותך מהבעיה ולהחזיר אותך לשגרה בתוך זמן קצר מאוד.

אנו עובדים עם חברות המצברים האיכותיות, הטובות והמובילות ביותר בישראל. בין החברות ניתן למצוא את מצברי ורטה (VARTA), מצברי וולטה (VOLTA), מצברי שנפ (Schnapp), מצברי בוש (BOSCH), מצברי טיטניום (Titanium) ועוד חברות מובילות אחרות. יעקב מצברים מבטיחים לך לא רק מצבר מבית טוב אלא גם את המחיר הזול ביותר, 100% אחריות על העבודה ושקט נפשי לאורך שנים רבות.

להזמנת ניידת שירות מקצועית של יעקב מצברים לבדיקה, תיקון או החלפת מצבר לרכב ברעננה, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 – אנו נשמח להעניק לך שירות חילוץ מקצועי, מקיף ואמין 24 שעות ביממה.

יעקב מצברים - מצבר לרכב ברעננה עד הבית

הצוות המקצועי של יעקב מצברים מעניק שירותי חילוץ, בדיקה או החלפת מצברים לתושבי רעננה והסביבה הקרובה כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות ברעננה

מצברים מקוריים עם 100% אחריות על העבודה ברעננה

מחירים ללא תחרות ברעננה

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליעקב מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

לשיחה מיידית עם מכונאי רכב ברעננה, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!