יעקב מצברים
החלפת מצבר לרנו עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב רנו ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

חברת רנו (Renault) היא יצרנית רכב צרפתית אשר נחשבת לאחת מחברות הרכב המובילות בעולם. כל מכונאי הרכב של יעקב מצברים מתמחים בהענקת שירותי דרך מהירים להטענה או החלפה של מצברים המתאימים לכל דגמי חברת רנו (Renault) ביניהם ניתן למצוא את רנו מגאן גרנד קופה, רנו קליאו, רנו מגאן גרנד טור סטיישן, רנו קנגו, רנו קדג'אר, רנו קולאוס, רנו גרנד סניק, רנו טראפיק, רנו זואי, רנו מגאן RS האצ'בק, רנו קפצ'ור, רנו מאסטר ועוד.

רוב דגמי הרכב של חברת רנו (Renault) יצטרכו מצבר בעל כוח של 55 אמפר עד 72 אמפר. לפני ביצוע עבודה כלשהי אצל הלקוח, טכנאי הרכב של יעקב מצברים יבדוק את תקינות המצבר הקיים, סוג הרכב והשנתון שלו – רק במידה והמצבר הקיים גמור לחלוטין, תתבצע החלפת מצבר ישן בחדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של יעקב מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב רנו עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך. 

החלפת מצבר לרנו (Renault) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לרנו (Renault) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי רנו (Renault) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

הייתי צריך מצבר לרנו קליאו והתקשרתי ליעקב מצברים, יעקב הגיע אלי עד הבית בשעות הערב ןנתן שירות מקצועי, אדיב ובמחיר משתלם!

להזמנת מצבר לרכב רנו (Renault) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!