איה מצברים
החלפת מצבר לשברולט עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב שברולט ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של איה מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

שברולט (Chevrolet) הוא מותג הרכב הנמכר ביותר של יצרנית הרכב האמריקאית ג'נרל מוטורס (General Motors). צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, טעינה או החלפה של מצברים המתאימים לכל דגמי שברולט (Chevrolet) ביניהם ניתן למצוא את שברולט ספארק, שברולט אקווינוקס, שברולט טראוורס, שברולט בלייזר, שברולט טראקס, שברולט קמארו קופה, שברולט מאליבו, שברולט קמארו קבריולה, שברולט אימפלה, שברולט טרייל בלייזר, שברולט קורבט, שברולט סילברדו, שברולט סוואנה ועוד.

רוב דגמי הרכב של שברולט (Chevrolet) ידרשו מצבר בעל כוח של 55 אמפר עד 70 אמפר. טרם ביצוע העבודה על ידי טכנאי הרכב, הטכנאי יבדוק את תקינות המצבר ורק אם הוא גמור לחלוטין, יבצע החלפה של המצבר הישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של איה מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב שברולט (Chevrolet) עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לשברולט (Chevrolet) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של איה מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לשברולט (Chevrolet) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי שברולט (Chevrolet) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

באמצע יום העבודה המצבר שלי החליט שלא בא לו לעבוד יותר 🙂

התקשרתי ליוני מחברת איה מצברים שחילץ אותי במהרה מהמצב והחזיר אותי לכביש. כיף לדעת שיש למי לפנות שצריך שירות אמין, מקצועי ואדיב – מומלץ בחום לכל מי שמתלבט.
אבי בן חיים
אבי בן חיים

להזמנת מצבר לרכב שברולט (Chevrolet) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!