יעקב מצברים
החלפת מצבר לשברולט עד הבית במחירים ללא תחרות

יש לך מצבר לרכב שברולט ששבק חיים באמצע הדרך? – הצוות המקצועי של יעקב מצברים נמצא כאן בשבילך ב – 072-3932724.

שברולט (Chevrolet) הוא מותג הרכב הנמכר ביותר של יצרנית הרכב האמריקאית ג'נרל מוטורס (General Motors). צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, טעינה או החלפה של מצברים המתאימים לכל דגמי שברולט (Chevrolet) ביניהם ניתן למצוא את שברולט ספארק, שברולט אקווינוקס, שברולט טראוורס, שברולט בלייזר, שברולט טראקס, שברולט קמארו קופה, שברולט מאליבו, שברולט קמארו קבריולה, שברולט אימפלה, שברולט טרייל בלייזר, שברולט קורבט, שברולט סילברדו, שברולט סוואנה ועוד.

רוב דגמי הרכב של שברולט (Chevrolet) ידרשו מצבר בעל כוח של 55 אמפר עד 70 אמפר. טרם ביצוע העבודה על ידי טכנאי הרכב, הטכנאי יבדוק את תקינות המצבר ורק אם הוא גמור לחלוטין, יבצע החלפה של המצבר הישן במצבר חדש עם אחריות מלאה.

להזמנת ניידת שירות של יעקב מצברים לצורך החלפת מצבר לרכב שברולט (Chevrolet) עד הבית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך.

החלפת מצבר לשברולט (Chevrolet) עד הבית

צוות מכונאי הרכב של יעקב מצברים מעניק שירותי בדיקה, הטענה או החלפה של מצבר לשברולט (Chevrolet) עד הבית כבר יותר מ – 15 שנה – אנו לא רואים אותך כעוד לקוח מזדמן, אלא כבן משפחה שמצטרף למשפחה המורחבת שלנו!

הגעה עד לבית הלקוח - שירות 24 שעות

מצברים מקוריים לרכבי שברולט (Chevrolet) עם 100% אחריות על העבודה

מחירים ללא תחרות

מה הלקוחות מספרים עלינו?

התקשרתי ליעקב מצברים להחלפת מצבר לשברולט והבטיחו לי שבעוד 40 דקות יהיה אצלי מישהו. הבחור הגיע בזמן, בדק את הרכב, החליף את המצבר ולקח מחיר הוגן ולא מופקע על השירות – שירות פשוט מצוין!

להזמנת מצבר לרכב שברולט (Chevrolet) עד הבית, ניתן ליצור קשר ב – 072-3932724 ונשמח לעמוד לרשותך!